AFRODITA 15 cm 120x200 cm

Kód: 1041
Vankúš PARADISE 50x70
Neohodnotené
€208,47
Afrodita 15cm
€208,47 €157
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Tuhosť – Tvrdý H4-Stredne tvrdý H3, sendvičový, 120 kg, zdravotný matrac, 7 zón.

  • Sendvičový masážny matrac AFRODITA bez lepidla.
  • Produkty zo série NoGlue ponúkajú hypoalergénnu husto prešitú tkaninu so všitým zipsom vo vysokej kvalite. Vo výrobnom procese používame iba certifikované materiály, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú prísne štandardy kvality a bezpečnosti. Sendvičový masážny matrac AFRODITA bez lepidla.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

7 zon

 Sendvičový masážny matrac AFRODITA bez lepidla

Zloženie matraca:                                                      

  • Vrúbkovaná pena T30/38              
  • Vrúbkovaná pena T25/40

Jadro matraca sa skladá z dvoch typov polyuretánových pien, ale tu majú vyššiu hustotu (až 25 kg/m3 a 30 kg/m3).

Hlavnou výhodou tohto matraca je prítomnosť peny typu KALTSCHAUM, ktorá s prehľadom predbehne konvenčné peny, pokiaľ ide o pohodlie a dlhú životnosť. Vysoká hustota materiálov má pozitívny vplyv na odolnosť a stabilitu celej konštrukcie matraca a umožňuje lepšie prispôsobenie k telu. V jadre matraca je využitá bezlepidlová technológia DoveTail.

Matrac je profilovaný na oboch stranách, vďaka tomu poskytuje oveľa vyšší komfort než tradičné penové alebo pružinové matrace. Tvar spracovanej peny má pozitívny vplyv na vetranie produktu a výsledkom je ideálna cirkulácia vzduchu počas spánku, čo znamená minimalizáciu potenia počas spánku. Voľné prúdenie vzduchu taktiež zabraňuje tvorbe plesní pod naším telom, hromadeniu prachu, roztočov a ďalších nežiaducich alergénov.
 

rw_comfortmatrace_ikony_tuhost_1_0-09

 

Za pomoci zodpovedajúcich vzduchových kanálikov a 7-zónového systému je matrac ideálny pre anatómiu ľudského tela. Inovácia spočíva v profilovaní peny, spôsobom vyvinutým našimi inžiniermi prostredníctvom špecializovaných strojov na to prispôsobených.

 

Spôsob spojenia vrstiev matracov technológiou DoveTail, založenou na kombinácii fyzikálno-mechanických spojov, kde sa využíva trenie. Vzhľadom na veľkú kontaktnú plochu a vysoký koeficient trenia použitých pien, je spojenie veľmi stále. Najbežnejšia metóda na trhu HotMelt vyžaduje použitie lepidla, ktoré je menej bezpečné, viac alergénne a používa sa predovšetkým preto, aby sa znížili výrobné náklady a urýchlil sa proces výroby matraca. Týmto sa my neriadime. V našich matracoch nie je používané lepidlo, čo je veľké plus z pohľadu životného prostredia aj kvality matraca.

Naše matrace sú predávané iba v poťahoch z pletenej kvalitnej tkaniny renomovaných značiek, ktoré patria do tohto radu. Vďaka tomu sme schopní ponúknuť špičkové matrace s pohodlnými poťahmi vysokej kvality. Poťahy ANKONA sú oveľa vyššie v hierarchii kvality a trvanlivosti v porovnaní s väčšinou ponúkaných poťahov typu Premium, či poťahov vyrobených z posteľných tkanín. Textilné záťažové látky, ktoré vynikajú svojou údržbou a skoro nezničiteľným materiálom.

Poťah je možné prať na 40 °C pri nízkych otáčkach bez následného žehlenia alebo sušenia v sušičke.

Pre vyššiu hygienu lôžka a jednoduchšiu údržbu matraca odporúčame používať CHRÁNIČ MATRACA.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace 120x200 cm
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg
Nosnosť matraca: 120 kg
Tuhosť: Tvrdá H3/H4
Tvrdosť: Středně tvrdá, Tvrdá
Výška matraca: 15 cm
Počet zón: 7
Zdravotní matrace: ano
Visco pěna: ne
Pro alergiky: ano
Typ matrace: sendvíčové
Snímatelný potah: ano
Kokosová vrstva: ne
Potah: ANKONA
+Darek: Polštář jako dárek