ALIAS Aloe vera 21 cm 140x200 cm

Kód: 275
Heureka TOP 50 Darčekový vankúš
8 hodnotení
€306,34
rw comfortmatrace alias aloe vera 1 2
€306,34 €203
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia

Tuhosť 3 – stredne tvrdý, taštičkový, 130 kg, zdravotný matrac, 7 zón.

  • TAŠTIČKOVÝ ZDRAVOTNÝ MATRAC ALIAS Aloe vera 21 cm.
  • Tento matrac dokáže uspokojiť aj náročných zákazníkov, ktorí potrebujú ortopedický matrac vysokej kvality. Stredná tuhosť a 7 anatomických zón zaisťuje príjemné vstávanie bez bolesti chrbta pre väčšinu našich zákazníkov. Matrac je vhodný na spanie v akejkoľvek polohe. Všetky materiály použité na výrobu sú šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú prísne štandardy kvality. K jeho početným výhodám môžeme s istotou pridať kvalitu a komfort.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

7 zon

TAŠTIČKOVÝ ZDRAVOTNÝ MATRAC ALIAS Aloe vera 21 cm

Jadro matraca strednej tuhosti je vyrobené z moderných a vysokokvalitných taštičkových pružín. Pružiny sú uložené v taštičke z netkanej textílie, vďaka tomu sa dokáže dokonale prispôsobiť vášmu telu. 7 anatomických zón je tvorených z mäkších a tvrdších pružiniek, ktoré sú rozdelené tak, aby bola zaistená čo najdokonalejšia opora a udržanie chrbtice v jej optimálnej polohe.

Charakteristika produktu:

  • 7 zón profilovanej PUR peny T30/38 s technológiou profiledFOAM zaisťuje správnu podporu všetkých častí tela.
  • Ďalšia vrstva z polyuretánovej peny pod vrstvou profilovanej peny pre stabilitu matraca.
  • Viac ako 289 taštičkových pružín/m3 vytvorených technológiou extended Hard, každá je samostatne potiahnutá vysokoelastickým materiálom.
  • Filc, umiestnený medzi taštičkovým jadrom a penou, zvyšuje pevnosť matraca a predlžuje jeho životnosť.
  • Matrac je obojstranný – obe strany sa líšia v tvrdosti.
Výrobok je vytvorený z vysokokvalitných materiálov, poťah je z hypoalergénnej pevnej tkaniny so všitým zipsom z troch strán.

rw_comfortmatrace_ikony_tuhost_1_0-05

Na výrobu matraca sme použili najmodernejšie technológie – matrace radu profiledFOAM sú charakterizované výnimočným pohodlím, trvanlivosťou a potrebným vetraním. Na ich výrobu používame len tie najkvalitnejšie materiály, spojené vo vhodných podmienkach bezpečným vodivým lepidlom. Optimálne prispôsobenie polyuretánových pien je tajomstvom dobrého matraca a v súlade s najnovšími štandardmi spánku sú odporúčané lekármi a odborníkmi.

Jadrom matraca je taštičkový systém technológie extendedHard. Tieto matrace majú dlhú životnosť a dokonale sa prispôsobujú hmotnosti tela. Použitie taštičkových pružín delí matrac na 7 zón s rôznou tvrdosťou a medzi pružinami nie je žiadne spojenie, každá teda pracuje nezávisle na ostatných, čím sa pod tlakom na malú plochu eliminuje následok pohybu na povrchu plochy veľkej.

Strany matraca sa líšia použitými technológiami a tvrdosťou. Len vy rozhodnete, či si chcete užiť vlastnosti masáže na profilovanej strane, alebo sa radšej vyspať na tvrdšom povrchu z prírodných kokosových vlákien. Ide o univerzálnosť tohto výrobku. Nezávisle na strane, matrac po celú dobu vášho spánku zaisťuje správnu polohu tela.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace podľa veľkosti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg
Nosnosť matraca: 130 kg
Tuhosť: H3
Tvrdosť: Středně tvrdá
Výška matraca: 21 cm
Počet zón: 7
Zdravotní matrace: ano
Pro alergiky:
Typ matrace: Taštičkové
Snímatelný potah: Ano
Kokosová vrstva: Ne
Potah: Aloe Vera