Vrchný matrac z pamäťovej peny Memory Topper 7 cm 90x200 cm

Kód: 747X2
Neohodnotené
€126,60
obrázek 2022 06 02 165902614
€126,60 €101
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Vynikajúci doplnok pre každý konštrukčný typ matraca. Vrchný krycí matrac z pamäťovej peny – Topper Visco 7 cm pre zvýšený komfort a hygienickú ochranu matraca. Vnútorná doska z viscoelastickej peny. Trápi vás boľavý chrbát, ktorý vám nedopraje pokojný spánok? Skúste vymeniť existujúci matrac a zaobstarať si na posteľ nový matrac z chytrej pamäťovej peny. Pamäťová pena VISCO 50 kg/m3, s tuhosťou H2.

mceclip0-157  rw_comfortmatrace_ikony__2_39  mceclip0-141  mceclip4-182  mceclip10  mceclip0-51

Detailné informácie

Podrobný popis

Prístelka ponúka možnosť mať ďalšiu vrstvu materiálu na matraci. Vďaka tomu získa ležiaca plocha nové vlastnosti, ako napríklad mäkkosť a komfort. Visco pena sa navyše prispôsobí tvaru ľudského tela a minimalizuje zdravotné problémy chrbtice. Vrchný krycí matrac z pamäťovej peny – Topper Visco 7 cm pre zvýšený komfort a hygienickú ochranu matraca. Vnútorná doska z viscoelastickej peny. Trápi vás boľavý chrbát, ktorý vám nedopraje pokojný spánok? Skúste vymeniť existujúci matrac a zaobstarať si na posteľ nový matrac z inteligentnej pamäťovej peny. Pamäťová pena VISCO 50 kg/m3, s tuhosťou H2.

Vrchný matrac Memory Topper 7 cm je vyrobený z vysokokvalitnej termoelastickej pamäťovej peny (LENIVEJ peny). Tento unikátny typ peny s otvorenou bunkovou štruktúrou, ktorá mení svoju tvrdosť v závislosti od teploty, je účinné riešenie pre osoby citlivé na riziko vzniku preležanín. Visco pena pri kontakte s telesným teplom mäkne a pružne sa prispôsobuje anatómii ľudského tela. Tento vrchný matrac, vďaka tzv. efektu pomalého vrátenia, rovnomerne rozkladá tlak matraca na ľudské telo, čo má pozitívny vplyv na krvný obeh a zlepšuje kvalitu spánku. Memory Topper 7 cm je vhodný na zmäkčenie tuhého podkladu alebo tvrdého matraca. Matrac Memory Topper 7 cm je obojstranný krycí matrac (s tuhosťou H2 – mäkší). Krycí matrac z pamäťovej peny je skvelý doplnok pre kontinentálnu posteľ. Tento vrchný matrac je možné použiť aj samostatne ako masážnu, relaxačnú alebo cvičebnú podložku.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace 90x200 cm
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg
Tuhost: H2
Výška matrace: 7 cm
Počet zón: 1
Pro alergiky: Ano
Tvrdost: měkká
Snímatelný potah: Ano
Kokosová vrstva: Ne
Potah: WELL
Visco pěna: Ano VISCO 50kg/m3