WELLON 22 cm 160x200 cm

Kód: 705
Vankúš PARADISE 50x70
Neohodnotené
€344,64
Wellon
€344,64 €271
Na dotaz
Možnosti doručenia

Matrac WELLON má charakteristické jadro z oceľových pružín, zabalených do tzv. taštičiek. Poťah Aloe vera. Celková výška matraca je 22 cm, čo je ideálna výška pre pohodlné vstávanie z postele, vaše kĺby tak nebudú zbytočne namáhané.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dozved'te sa viac o matraci „WELLON 22 cm“.

Taštičkový matrac WELLON 22 cm

Matrac WELLON má charakteristické jadro z oceľových pružín, zabalených do tzv. taštičiek.

Taštičky sú vyrobené z textílie a pripomínajú malé vrecká. Každá pružina, vyrobená technológiou extendedHard, je samostatne obalená týmto textilným vreckom. Pružiny tak nie sú spolu spojené napevno, preto sú vzdušné, hygienické a vhodné aj do vlhšieho prostredia staršej zástavby.

Taštičkové jadro matraca má vysokú trvanlivosť a vďaka rozloženiu 289 taštičkových pružín/m3 si svoje vlastnosti udržuje po dlhú dobu.

Doska z prírodných kokosových vlákien umiestnená z jednej strany nad taštičkovým jadrom radí matrac do kategórie stredne tuhých až tuhých matracov. Kokosové vlákna sú ošetrené prírodným latexom, matrac je preto veľmi odolný proti plesniam, hubám a baktériám.

7 anatomických masážnych zón profilovanej peny skvele vyvažuje rozloženie tela po celej ploche. Profilovaná pena zaisťuje matrac stabilitu a dobrú pružnosť, prispôsobí sa každému pohybu a nepokojné pohyby utlmuje. Počas spánku poskytne telu maximálne pohodlie a nespôsobuje otlaky ani preležaniny.

Taštičkové matrace s kokosovým vláknom a profilovanou penou sú vhodné svojim stupňom tuhosti H3 a H4 pre deti a mládež, poskytnú dostatočne pevnú, ale aj pružne mäkkú oporu vyvíjajúcemu sa kostrovému aparátu.

Hypoalergénny poťah je obohatený o výťažky z Aloe Vera a nedráždi sliznice. Vďaka zipsu všitému do troch strán je ľahko snímateľný, dobre prateľný a nepreťažuje práčku.

Podkladom taštičkového matraca kombinovaného s doskou z kokosových vlákien a profilovanou penou môže byť akákoľvek podložka, či už sa jedná o pevnú dosku, latkový rošt alebo rošt lamelový.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Taštičkové matrace 160x200 cm
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg
Nosnosť matraca: 130 kg
Tuhosť: H4, H3
Tvrdosť: Středně tvrdá, Tvrdá
Výška matraca: 22 cm
Tuhost: H3-H4
Počet zón: 7
Zdravotní matrace: Ano
Pro alergiky:
Výška matrace: 22 cm
Nosnost matrace: 130 kg
Typ matrace: Taštičkové
Tvrdost: Středně tvrdá - Tvrdá
Snímatelný potah: Ano
Kokosová vrstva: Ne
Potah: Aloe Vera
Visco pěna: Ne